skip navigation

Live stream links: Sept. 8

09/08/2017, 3:15am CDT
By Alexandra White, SportsEngine

Football

Bemidji vs. Big Lake (KBUN) 6pm
Hastings vs. Hill-Murray (KDWA) 6:05pm
Detroit Lakes vs. Perham (KDLM) 6:30pm
Roseau vs. Hawley (MSBN) 7pm
Grand Meadow vs. Houston (HSC) 6:40pm
Glencoe-Silver Lake vs. Watertown-Mayer (KGLB) 6:40pm
Mabel-Canton vs. LeRoy-Ostrander (KFIL or HSC)6:40pm
Westbrook-Walnut Grove vs. Maccray (97.3 The River) 6:40pm
Willmar vs. Hutchinson (KDUZ or KWLM) 6:40pm
BOLD vs. Osakis (Willmar Radio Online) 6:45pm
Apple Valley vs. St. Thomas Academy (CadetBroadcasts) 6:45pm
United North Central vs. West Central Area/Ashby (MSBN) 6:45pm 
Edgerton vs. Renville County West (KDJS) 6:45pm
St. Cloud Tech vs. Brainerd (KNSI or KFAN AM) 6:45pm
Dassel-Cokato vs. Annandale (KARP) 6:50pm
Rosemount vs. Edina (HSC) 6:50pm
Clinton-Graceville-Beardsly vs. Wheaton-Herman-Norcross (KKOK) 7pm
Fulda vs. Red Rock Central (KDOM FM) 7pm
Lac Qui Parle Valley vs. Lakeview (Lakeview Youtube) 7pm
Long Prairie-Grey Eagle vs. Pillager (MSBN or CASH 95.9) 7pm
Montevideo vs. Morris Area (KMRS or KDMA or HSC) 7pm
Windom vs. Pipestone (KDOM AM) 7pm
Holy Family vs. Litchfield (KLFD) 7pm
Yellow Medicine East vs. Wabasso (KKRC) 7pm
LeMars vs. Spirit Lake (KUOO) 7pm
Remsen St. Mary's vs. HLP (Q102) 7pm
Murray County Central vs. Springfield (KJOE) 7pm
JCC vs. Luverne (KKOJ) 7pm
Minnetonka vs. Wayzata (PrepSpotlight) 7pm
Sibley vs. Tartan (PrepSpotlight) 7pm
Waconia vs. Hopkins (PrepSpotlight) 7pm
Benilde-St. Margaret's vs. Orono (PrepSpotlight) 7pm
Bloomington Jefferson vs. Chanhassen (PrepSpotlight) 7pm
Eastview vs. Burnsville (PrepSpotlight) 7pm
Rogers vs. Andover (PrepSpotlight) 7pm
STMA vs. Blaine (PrepSpotlight) 7pm
Prior Lake vs. Maple Grove (PrepSpotlight or HSC) 7pm
St. Croix Lutheran vs. SMB (PrepSpotlight) 7pm
Crosby-Ironton vs. Braham (The Cube or KFGI FM) 7pm
International Falls vs. Aitkin (KSDM or KKIN AM) 7pm
Wrenshell vs. Carlton (WKLK FM) 7pm
Cloquet vs. Denfeld (WKLK AM) 7pm
Virginia vs. Moose Lake (WMOZ) 7pm
St. Anthony vs. Minneapolis North (CTV) 7pm
Richfield vs. Park Center (CCX Media) 7pm
Warroad vs. Pine River-Backus (LakeCountry KQ92) 7pm
Cretin-Derham Hall vs. Mounds View (TJ Sports or HSC) 7pm
Stillwater vs. East Ridge (TJ Sports) 7pm
Rochester Lourdes vs. Plainview-Elgin-Millville (KFAN AM) 7pm
Lakeville North vs. Eden Prairie (PSB Media or HSC)7pm
NCE/UH vs. Clearbrook-Gonvick (KKCQ AM) 7pm
Ada-Borup/NCW vs. Fosston (KKCQ FM) 7pm
McGreggor vs. Onamia (KKIN FM) 7pm
Fergus Falls vs. Pequot Lakes (KLKS) 7pm
Mahnomen vs. Walker-Hackensack-Akeley (KRJM) 7pm
Parkers Prairie vs. Royalton (KMFL) 7pm
Holdingford vs. Pierz (WYRQ or You Are There Sports) 7pm
Delano vs. Little Falls (KLTF) 7pm
Mayer Lutheran vs. United South Central (KBEW) 7pm
Crookston vs. Staples-Motley (KROX) 7pm
Deer River vs. East Central (KMFY) 7pm
Grand Rapids vs. Hibbing (KOZY) 7pm
Greenway/Nashwauk-Keewatin vs. Pine City (J105) 7pm
Redwood Valley vs. Blue Earth (KLGR) 7pm
Sleepy Eye St. Mary's vs. Cedar Mountain/Comfrey (Mix 97.7) 7pm
St. Francis vs. Buffalo (KRWC) 7pm

Spotlight Games

most popular

Tag(s):